Утеплення фасаду будинку Київ

Утеплення фасаду Київ
Утеплення зовнішніх стін будинку ви могли напевно побачити на фасадах висотних багатоквартирних будинків, як нанесення товстого штукатурного шару на поверхню стіни. Однак, технологія утеплення стін трохи більш багатокомпонентна. Основними типами теплоізоляції стін зовні є:
- Утеплення стін мокрий фасад;
- Сухой фасад.
Найпопулярніший — є перший варіант. Теплоізоляція для стін у цьому разі буде вживатися з полімерних плит, як-от пінополістирол, пінопласт, піноплекс або мінеральний (камінний) вати на базальтовій силікатній або шлаковій основі. Особливістю цього типу фасадного утеплення є монолітний шар усіх пластів, що щільно прилягають один до одного. Водночас фінішним оздобленням слугує тонкий шар штукатурки, яка має мати такі властивості:
- має бути маркована, для конкретних зовнішніх робіт;
- мати високий ступінь вологостійкості;
- гарної паропроникністю;
- стійкістю до хімічних реакцій;
- фасадна штукатурка має мати гарну резистентність до багаторазових циклів змін вологості та температури (особливо в різкоконтинентальному кліматі).
Утеплення фасаду ціна
Питання вартості утеплення стін також формується, зважаючи на такі параметри:
- обраного варіанту утеплення зовнішніх стін;
- назви (іменистість, рейтинг) брендів виробників, обраних для виконання конкретної роботи на об'єкті;
- типу самого утеплювача (полімерного, мінерального);
- поверхонь (висота) виконання робіт і всіх локальних ризиків із нею пов'язаних (геометричні особливості об'єкта);
- попередньо заявленої швидкості здачі об'єкта;
- наявності знижок постійним клієнтам;
- відстані від фізичного перебування фірми до об'єкта (підіймається питання доставки матеріалів до робочої локації).
Утеплення фасаду ватою
Якщо ж усе-таки утеплюємо стіни ватою, тут потрібно зупинитися на деяких моментах. Насамперед потрібно зрозуміти особливості фізичних характеристик мінеральної вати. Спочатку пройдемося за вадами кам'яної, базальтової, силікатної (скло) або шлакової вати.
Абсолютна екологічність?
Заборонена небезпека для людського здоров'я виявилася не в такий довгий період часу. До цього часу природний склад мінеральної вати, як утеплювач, не належить до класу шкідливих. Серед основопровідних чинників для такого твердження бралися до уваги основні аспекти, як її неприязність, екологічність, натуральність. Але згодом стало з'являтися все більше сигналів від охорони здоров'я, та й самих будівельників, що з цим питанням у кам'яній вати як утеплювача — не все так райдужно.
Утеплення зовнішніх стін кам'яною ватою "заграло іншими фарбами", коли визначили, що в складі вати може бути канцерогенний фактор, а саме — сполучні елементи на основі фенолформальдегідних смол, що виділяють небезпечний фенол.
Боїться води
Якщо говорити про переважно брак вати, то тут треба зробити акцент на її гігроскопічності, одним словом здатність мінерального утеплювача вбирати повітряні водяні пари з атмосфери та воду. Якщо виявиться тріщина або щілина на гідроізоляційній і/або штукатурній поверхні — кам'яна вата, зважаючи на розбухання й провисання, перестане утримувати тепло.
З огляду на все вищесказаного, ми не рекомендуємо використовувати кам'яну вату у формі утеплення стін у кліматичних зонах із підвищеним коефіцієнтом вологості та різкими перепадів середньодобових температур. Якщо ж проігнорувати ці рекомендації, у оглядовому майбутньому утеплювач мінеральна вата стане подібності струменя, може початися видування вати вітром. В цих умовах про утеплення стін зовні дому не може йти мовлення, позаяк оефіцієнт теплопровідності утеплювача піде на ні.
Насамкінець хочемо зробити акцент, що набухла та розм'якшена від вологи вата — гарний плацдарм для розмноження різноманітних грибків, бактерій і цвілі.
Утеплення фасадів зовні
Також різновиди стінових утеплювачів також можуть бути використані в таких варіантах;
- Ековата;
- Спінений поліетилен;
- Насипні матеріали (к, промеру, керамзит);
- Спінений поліуретан.
Почнемо з кінця, спінений поліуретан, можна виявити в багатьох підрозділах будівельної діяльності. Спінений поліуретан виходить способом змішування поліізоціанату та поліолу, унаслідок такої хімічної реакції відбувається виділення CO2 (вуглекислого газу) з утворенням полімеру, який здебільшого свого складу має повітряні комірки. Якщо порівнювати поролон і поліуретан, то вони схожі за своїм хімічним вмістом і структурою. Але поролон — це еластичний пінополіуретан (далі ППУ) з фізичною страткою іменуваною "відкритою". Ці комірки дають змогу матеріалу мати повітро- і вологопроникністю. Сама собою жорсткість або гнучкість піни з поліуретану буде досягнута завдяки застосуванню різних видів поліолу. Формування суміші за складом для ППУ та поролону — ідентичне, , але різноманітний компонентний вміст може безпосередньо вливати на житність майбутнього утеплювального матеріалу.
Екоата — целюлозний матеріал для стінового утеплення, може бути застосований як для новобудови, так і як додаткове стінове утеплення (теплоізоляції). Кладка з бетонних блоків, цегли, газобетону, конструкцій із дерева, ракушника — даних ППУ можна утеплити зовнішні стіни, виготовлених практично в будь-яких будівельних матеріалів. Ековата ефективна завдяки досить високим показникам щільності (порядку 55 кг/м3), водночас теплопровідність є в межах 0,038 Вт/мк. Термін збереження своїх властивостей матеріалу — приблизно сто років.
Спінений пінополіетилен або поліетилен (далі — ППЕ) — полімерна субстанція пористої структури, виведена методом додавання вуглеводнів в основу поліетилену. Поліетиленові вироби — пластичні, мають невелику масу й вкрай низький показник паропроникності й теплопровідності. Утеплювач зі спіненого поліетилену випускається у аркушах, рулонах або вже у формі завершених виробів.
______
Система утеплення фасадів Ірпінь, Київ, Вишгородка, Біломілка, Буча, Бородянка, Бортні, Гостинні, Гостинець, Димер, Боярка, Бровари, Гаковщина, Софієва Борщажівка, Новинка, Чабани, Петропаловська Борщагівка, Хотів, Погреби, Міла, Музичі, Віта-Поштова, Волошковиль, Борісполь, Славутич, Чорнобиль, Прип'ять