Причіп для човна. Переваги придбання, використання на водоймі

Лодочный прицеп - транспортування човнів, катерів і яхт на водойму
Перевезення човна на човнові причепі має ряд відмінностей від перевезення стандартних вантажів бортовими причепами чи колісної техніки на причепах автовозах. Основною перевагою причепа для човна є можливість її вивантаження на воду, без попередньої розвантаження на березі. Дана маніпуляція можлива завдяки закочування самого причепа в воду на відстань (глибину) необхідну, щоб човен опинилася на поверхні води.
Звідси комплектність причепа включаються механізми і вузли, надійно захищені від корозійних процесів, здатних витримувати багаторазові занурення, як:
- підшипники маточин;
- лебідка (лебідковий механізм);
- покриття всіх металевих частин рами;
- світлотехніка (ліхтарі) і відповідно герметичність з'єднань всієї проводки.
Транспортування човна безпечно. Як забезпечити
Легковий причіп для перевезення човна в першу чергу повинен відповідати всім вимогам ДАІ, а саме, забезпечувати 100% безпеку при русі на трасі, крім поломку рами, вузлів і механізмів як причепа, так і ненавмисного скидання човни з причепа на швидкостях. Для цих цілей проводиться ергономічна рама, забезпечує можливість максимально щільного обхвату корпусу судна за допомогою одного, двох або трьох рядів ложементів. Для більш міцного утримання човна на причепі, можна додатково придбати стяжні ремені (шлеї) з карабинным натятяжением. Дані натягувачі встановлюються поперек бортів або ж з кріпленням задній (транцевой) частині човна за спеціальні скоби.
Перевезення човнів легковими автомобілями
Зчіпка легкового причепа з легковим автомобілем відбувається за допомогою наявності на причепі тягово-зчіпного пристрою, а на самому автомобілі - фаркопа. Тут же, поруч, встановлюється і розетка для підключення електрики причепа суворої синхронності з роботою світлотехніки автомобіля.
Візок або причіп. Робимо правильний вибір при нюанси використання
______
Пристосування для перевезення човнів Альтаїр, РИБ (RIB) Косатка, Рів'єра, Вікінг, Воронеж, Комбат, Обь, Аква, Флагман, Ротан, Крим, Байлайнер (Бейлайнер, Бэйлайнер, Bayliner), Южанка, МКМ, Дельта, Прогрес, Казанка, Вега, Флинк, Майстер, Солар, Риб, Волжанка, Гладіатор, Автобот, Дон, Тактика Вельбот, Craft, Ока, Адмірал, UMS, Романтика, Виндбот, Хантер,