Тентові альтанки. На що орієнтуватися при виборі?

Тентові альтанки для дачі
Зазвичай слово «дача» асоціюється все-таки не з прополкою грядок, а з відпочинком на свіжому повітрі. І невід'ємною частиною такого відпочинку стає альтанка з тентом. Тільки уявіть: Ви обідаєте прямо в саду в колі своєї родини під заспокійливу спів птахів і шелест дерев. Хочете зробити мрію реальністю? Якщо є дачний будиночок, справа залишається за малим: встановити альтанку тент намету, як вам завгодно. У ній можна сховатися від дощу і палючого сонця, сховатися від цікавих поглядів сусідів.
Отже, рішення про встановлення альтанки прийнято, місце вибрано - це самий затишний куток саду. Тепер варто визначитися: будувати своїми руками або придбати готову. Будувати, звичайно, дешевше. А якщо дозволяють фантазія і дизайнерські здібності, можна спорудити альтанку, яка буде відмінно гармоніювати з фасадом будинку, і максимально підходити по функціональності. Однак це забирає досить багато сил і часу. Купити готову альтанку, звичайно, дорожче, зате швидше і простіше. Перш ніж відправлятися за покупкою, вирішите, яку суму ви можете витратити. Від ціни будуть залежати тип конструкції, матеріал виготовлення каркаса і вид тентової тканини (поліестерова, акрилова, ПВХ тканина).
Тентові садові альтанки
В залежності від типу конструкції розрізняють альтанки:
- Стаціонарні - передбачають попередню установку фундаменту. Вони більш довговічні, так і виглядають солідніше. Як правило, накриваються твердолистовым або рулонно-бітумним матеріалом.
- Переносні - легко розбираються і переносяться. Даний вид - дешевше, їх досить просто демонтувати на зиму, але для установки потрібна адекватна рівний майданчик. В основі покрівельного матеріалу лежить тентова тканина водонепроникна на основі полівінілхлориду, поліестерової або акрилової тканини.
Альтанки закритого і відкритого типу. Вони можуть мати квадратну, круглу або багатокутну форму. В залежності від матеріалу альтанки бувають:
- Пластикові - відрізняються низькою вартістю, їх легко зібрати і розібрати. Такі альтанки не схильні до гниття, не руйнуються від вогкості, не вимагають постійного догляду.
- Тканинні - це альтанка-намет і альтанка-тент. Вони досить невибагливі при установці, але в разі сильного пориву вітру, зважаючи на високу парусність, можуть бути зірвані з кріпильних розтяжок.
- Дерев'яні - зроблені з екологічно чистого матеріалу. Виглядають такі альтанки привабливіше, ніж пластикові або металеві, але і коштують вони значно дорожче. Крім того, за деревом потрібен періодичний догляд.
- Кам'яні або цегляні — є більш довговічними, не вимагають особливого поведінки щодо. Їх відмінна риса - це здатність добре зберігати температуру внутрішнього приміщення альтанки. Вони чудово захищають від дощу і можуть виконувати всі функції маленького будиночка для відпочинку.
- Ковані - відрізняються високою міцністю і довговічністю. Вони відмінно підійдуть до будь-якого дизайну заміського ділянки. Але і заплатити за них доведеться чималу суму.
Альтанка тентова дачна
При виборі альтанки варто орієнтуватися, насамперед, на свої фінансові можливості, а також цілі, які ви переслідуєте. Якщо альтанка повинна стати пам'яткою вашого заміського ділянки, то вибір більш дорогих варіантів неминучий.
Деревянная, кованная или выполненная из натурального камня, станет украшением вашего сада и объектом восхищения со стороны гостей. Если вы любите устраивать выезды на природу большой компанией, а беседка должна стать средством защиты от дождя и солнца, то прекрасно подойдут и более бюджетные варианты быстросборные из металлического профиля или пластика, ну и, конечно же, альтернатива - шатры для дачи.
В любом случае беседка тентовая или капитальная будет центром притяжения для всех членов семьи и сделает поездки на дачу излюбленным способом отдыха.
______
Дачні тентові намети садові альтанки Донецьк, Полтава, Луганськ, Житомир, Чернігів, Одеса, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Харків, Херсон, Суми, Кіровоград, Вінниця, Запоріжжя, Рівне, Дніпро, Черкаси, Київ