Альтанка, тент або намет? Чому віддати перевагу

Тент на дачу або на природу
В наші дні стали випускати доступні для всіх елементи садового інтер'єру - намет, альтанка, тент намет за прийнятною обивателю вартості і з різного синтетичного матеріалу. Тепер кожен охочий може на своїй дачі сховатися від пекучих променів сонця або від дощу. Такі конструкції встановлюються просто і легко, в зібраному вигляді вони компактні і зберігати в зібраному вигляді їх можна в будь-якому невеликому приміщенні. Вибір кольору, форми і розміру великий, тому кожен знайде потрібний варіант для свого дачного ділянки.
Загальні характеристики тентів і наметів
Тенти використовуються не тільки на дачних ділянках, але і на природі, вони виконані з комбінованих або синтетичних полотен, натягаються з фіксацією на каркас або прив'язуються до дерев. Тенти захисні здатні протистояти сонячному світлу і осадів досить тривалий час (з практики 4-6 років). При наявності бічних штор шатра, для кращої вентиляції, на поверхня тенту встановлюють або клапана (кишені) або вшивається сітка, при відсутності шторок для надходження повітря під накриття, відкрита велика площа.
Що стосується наметів, то вони виконані з поліестерової тканини, з опорою одне по центру намету, у зв'язку з чим подібні конструкції дістали назву безкаркасні. Замінювати поліестер ПВХ тканиною не рекомендується, зважаючи на те, що останній - досить грубий і відсутня хоч якась ступінь розтягування матеріалу під навантаженнями, у цій зв'язку шатро з ПВХ тканини не буде виглядати настільки повітряним і привабливим.
Намети для відпочинку можуть бути різних геометричних форм, найбільш популярними з яких є арочні, квадратні, Зірка, Парк, Спайдер. Намет для природи може додатково комплектуватися бічними шторками на блискавці, які призначені для всебічного захисту внутрішнього простору шатра в негоду. Деякі моделі, за запитом, можуть комплектуватися віконцями, оснащеними москітною сіткою і дверима на блискавці.
Каркас і матеріал для наметів і тентів
Для виготовлення наметів і тентів використовуються різні матеріали, тому перед покупкою варто визначитися з метою використання. Якщо для тривалої захисту від сонячних променів, то цілком підійде поліестерова тканина, у разі елементарної короткочасного захисту від дощу, краще віддати перевагу товстого поліетилену (понад 200 мікрон), однак варто врахувати, що поліетилен у жаркі дні створить всередині саморобного шатра ефект парилки. Найвигідніший матеріал для використання в приватних володіннях - це ПВХ тканина її перевагою є досить низька вартість при високих міцнісних характеристиках. Також, при виборі намету і тенту, варто врахувати формат конструкції каркаса, вона не повинна бути легкої, так як, враховуючи фактор парусності, її просто може знести вітром. Нехай металокаркас обійдеться трохи дорожче, але буде мати більш масивні характеристики, що забезпечить безпеку перебування людей під накриттям. Чим важче каркас, тим він стійкий і міцніше, а значить і прослужить довго.
Конструкція альтанки
Не дивлячись на наявність капітального металевого каркаса, альтанка для дачі такого формату найчастіше виробляється в Китаї, що робить її доступною широкому сегменту покупців. Металеві альтанки з тентом служать значно довше шатра, але, так само як і класичний намет, мають проблеми з довговічністю покрівельної тканини. У зв'язку з чим, якщо міцність і довговічність служби матеріалу вам краще естетичної складової, в цьому випадку буде рекомендуватися ПВХ плівка армована.
Якщо ж вам необхідний короткочасний великий намет для свята, то вибирайте безкаркасні модель з бічними шторками на блискавці, або ж як альтернатива, москітними сітками, які захистять вас від комарів і комах, при цьому створюючи хорошу вентиляцію і навколишній огляд.
______
Тент намету для дачі Донецьк, Полтава, Луганськ, Житомир, Чернігів, Одеса, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Харків, Херсон, Суми, Кіровоград, Вінниця, Запоріжжя, Рівне, Дніпро, Черкаси, Київ