ПВХ мембрана - найкраще рішення для плоскої покрівлі

ПВХ мембрана для покрівлі
Одним з яскравих представників високоефективних матеріалів останнього покоління для гідроізоляції є ПВХ мембрана. Застосовується матеріал в основному для гідроізоляції покрівель з малим ухилом і плоских. Хоча знаходить застосування при гідроізоляції фундаментів, штучних водойм та підземних споруд.
Основними суперниками ПВХ-мембрани є гідроізоляційні матеріали на основі бітумних смол. Хоча по сукупності властивостей і якостей вони сильно поступаються сучасному матеріалу.
Покрівельна ПВХ-мембрана на вигляд і в розрізі
Вигляд у ПВХ-мембрани звичайний. Це гнучкий і еластичний матеріал з гладкою поверхнею. Цим матеріал зовні відрізняється від бітумних покриттів, що мають грубу поверхню. Товщина мембрани невелика всього 0,4-1мм. цей матеріал Ще відрізняється від бітумних багатою забарвленням. Можна вибрати ПВХ-мембрану самого різного кольору. Основним же є світло-сіре забарвлення. Ширина рулону рідко перевищує 1,06 2,5 метра. Хоча даний розмір не регламентується і при замовленні можна отримати матеріал інших розмірів. Високі якості ПВХ-мембрани більшою мірою досягнуто завдяки унікальній структурі матеріалу. Вона складається з трьох шарів, нагадуючи сендвіч. Зовнішні шари пластифікованого полівінілхлориду між собою розділені прошарком з поліефірних ниток. Дані нитки володіють високими характеристиками міцності і служать в якості армуючого елемента. Полівінілхлорид, у свою чергу, містить різні добавки, які поліпшують його експлуатаційні властивості (стійкість до впливу ультрафіолету, температурних перепадів, водонепроникність, міцність і гнучкість, тощо).
Переваги ПВХ мембран
Така будова ПВХ-мембран дає їм значні переваги перед традиційними покрівельними покриттями на основі бітуму і полімерів:
- зовсім мале водопоглинання (становить за масою не більше 0,3%);
- стійкість до агресивних хімічних середовищ;
- велика механічна міцність;
- більш тривалий термін служби (20-25 років);
- можливість застосування в будь-яких режимах температур, як позитивних, так і негативних;
- легкість монтажу, його низька вартість;
- збільшені показники пожежної безпеки (за вогнестійкості матеріал має групу Г1-Г3).
Згадані властивості і призвели до поступової заміни ПВХ мембраною традиційних бітумних матеріалів. Хоча останні знаходять застосування і в наші дні.
______
Монтаж ПВХ мембрани Донецьк, Полтава, Луганськ, Житомир, Чернігів, Одеса, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Харків, Херсон, Суми, Кіровоград, Вінниця, Запоріжжя, Рівне, Дніпро, Черкаси, Київ