Складські приміщення. Класифікація

Виробничо складські приміщення
Багато торгові представники, сучасні виробники мають потребу в якісному і довговічному складському приміщенні. Вони необхідні не тільки для зберігання продукції у відповідних умовах, але частіше для великих обсягів готових до реалізації товарів і комплектуючих до них.
Складські приміщення зберігання
Складські або ангарні приміщення підбираються в залежності від виду товарів або комплектуючих, мають оснащуватися технічно і мати хороше управління. Зберігаються не тільки товари споживання як продовольчі, так і іншого виду, але спеціальні для цього комплектуючі, необхідні на виробництвах і т. д. Тому на сьогоднішній день виведено кілька видів загальних складів, які можуть застосовуватися до того чи іншого виду виробництва, торгового об'єкту. Завдяки спеціальній класифікації найбільш поширених видів складських приміщень, покупець може підібрати для себе найбільш підходящу пропозицію. Адже запити і вимоги досить різні і різноманітні, тому фахівці з проектування і оснащення, а також управління складами вивели систему класифікації, що і багато в чому спрощує роботу, як установників, так і нужденним в них.
Категорії виробничих і складських приміщень
Існує кілька класифікацій складів, але найбільш поширені розподіляються за англійським алфавітом, типу A, B, C і D. До класу А відносяться такі приміщення для складування, які забезпечують хороший під'їзд і від'їзд транспорту до нього, завантаження і розвантаження, гарантую високу ступінь збереженості в них, а також безпеку вантажів. Він розташовується так, щоб було зручно під'їжджати з проїжджої частини, а проектування і самі приміщення забезпечуються всім необхідним для безпеки і якісного зберігання різного виду продукції. Тобто спеціально підбираються підлогові покриття для безпечного руху по ньому транспорту. Створюються спеціальні схеми руху, і до того ж важливо підібрати температуру, яка необхідна для зберігання того або іншого виду продукції або комплектуючих, полиці і т. д. Тут все враховується як для зберігання, так і для безпеки вантажного і вантажного транспорту, для якого в свою чергу також виділяється місце на стоянці і підбирається потрібну кількість воріт для них.
- Склади класу А можна орендувати на території комплексу, вони обладнані спеціальними технічними системами та засобами зв'язку, однак вони досить дорогі і не всім дозволені. В такому випадку також можна скористатися і трохи схожим здешевленим класом А-, в основному старі, що пройшли реконструкцію. Вони найчастіше використовуються ближче до кордонів міста в промислових зонах.
- Склади класу В+ відрізняються за якістю і характеристиками багато в чому з класом А. тобто це нові споруди, але не настільки відповідну якість і система технічного та іншого обладнання, а також внутрішнє приміщення не так добре продумано, що в підсумку створює незручності при вантажообігу та складуванні продукції. Клас В+ являють собою реконструйовані старі, радянських часів склади, які добре служать на сьогоднішньому ринку, а іноді вони залишаються такими ж.
- Також є клас складських приміщень З, що представляє собою старі будівлі, що залишилися від занедбаного або непотрібного підприємства, цехів в ньому та ін видів промислових об'єктів, які успішно реконструюються під склади і служать.
______
Категорії складських приміщень Донецьк, Полтава, Луганськ, Житомир, Чернігів, Одеса, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Харків, Херсон, Суми, Кіровоград, Вінниця, Запоріжжя, Рівне, Дніпро, Черкаси, Київ